testSlider1
testSlider2
testSlider3

Martina Hrnčířová

Realitám i nemovitostem se věnuji 10 let, za tuto dobu nejen jako zprostředkovatelka prodejů či pronájmů, ale i jako manažerka nemovitostí zajišťující komplexní servis. Zakládám si na profesionálním a férovém přístupu, při obchodu mi velmi záleží na spokojenosti všech stran. Nemovitosti jsou mým koníčkem a jsou mi blízké nejen po obchodní, ale i technické a stavební stránce. Hlídám za Vás vývoj na realitním trhu, sleduji novinky i nejnovější developerské projekty. V případě, že prodáváte svou nemovitost, zajistím Vám vše potřebné – kompletní právní servis a přípravu veškerých smluv, doplňkové služby včetně financování, pojištění, znaleckého posudku k nemovitosti, energetického štítku, oprav, malování či úklidu. Pokud se chystáte svou nemovitost pronajmout, mé služby zahrnují správu nájemníků po celou dobu jejich nájemního vztahu, přepis energií či roční vyúčtování. Samozřejmostí je „homestaging“ – příprava nemovitosti k prodeji/pronájmu a atraktivní prezentace díky profesionálním fotografiím. Poradím Vám s cenou nemovitosti i s výběrem kupujícího klienta nebo nájemníka. Svěříte-li mi nabídku Vaší nemovitosti, můžete se spolehnout, že Vám věnuji svůj čas, energii a zkušenosti na maximum.References

Vaše jméno: Typ:Zpráva:
Ponticelli Noemi
Poptávající
Paní Hrnčířové musíme s partnerem hrozně moc poděkovat za její profesionalitu a za rychlost provedení veškerého papírování a úprav bytu. Byli jsme moc spokojení a určitě můžeme doporučit všem.
Marek Winkler
Nabízející
Děkuji za velmi profesionální a vstřícné jednání paní Hrnčířové při prodeji bytu! I přes počáteční zdržení při čerpání úvěru na straně kupujícího prodej proběhl bez komplikací a díky rychlému jednání se podařilo transakci dokončit v původním termínu.
Matej Kutaj
Poptávající
Jednoznačně profesionální přístup včetně milého jednání paní Hrnčířové , vyřešilo mé problémy při pronajímání bytu. Dík!

Martina Hrnčířová

tel: +420 734 69 44 10 
e-mail: hrncirova@jamigroup.cz 
IČO: 758 31 546
Barvičova 86 
602 00 Brno 

Contact form